Stručně z historie Faith in Nature

HODNĚ “PŘÍRODNÍCH” KOSMETICKÝCH ZNAČEK MÁ TZV. “PŘÍBĚH”
ALE MÁLOKTERÉ MAJÍ SKUTEČNOU TRADICI A HISTORII

Věříme v přírodu po celý náš život, a tuto víru vkládáme do našich produktů již čtyřicet pět let. Když jsme začínali, nemluvilo se o „přírodní“ nebo „eko“ kosmetice. Nebylo to v módě, ale my jsme věděli, že to je ta správná cesta. Jsme rádi, že časy se mění, i když třeba  pomalu, a svět přichází na náš způsob myšlení.
rivka-beetle-jpg-5bc3bb1
/první sídlo Faith in Nature/

Jsme rádi, že jsme mohli být vzorem dalším výrobcům a značkám, že jsme inspirovali celou řadu receptů a certifikátů a že dosud patříme k těm, kdo udávají směr.

A je to dobré a správné. Vždyť není tak těžké pochopit, že zdraví naše i naší krásné planety je třeba chránit.

rivka-display-jpg-ed81a6e
Na začátku naší cesty stála před více než čtyřiceti lety Rivka Rose, která vyrůstala v New Yorku, městě, kde střídání ročních období nemůže zůstat bez povšimnutí, což je tak inspirující.  Ale ať už v New Yorku, nebo v Edinburghu, kde společnost Faith in Nature vznikla, nebo v jakémkoli jiném koutě naší planety, vždy spolu s Rivkou věříme, že ruku v ruce s přírodou můžeme žít zdravěji, udržitelně a ekologicky.

A to je důvod, proč pokračujeme v tom, co děláme. Protože je stále co se učit, společně nacházet zdravější způsob života. Nacházet víru v přírodu – Faith in Nature.

A věříme, že se to daří – pomalu ale jistě. S tím jsme vykročili do dalších čtyřiceti let naší historie.